Frakce

 

Frakce

Militaristicky založená skupina. Jejich cíle jsou ochrana civilistů a obnova bývalého způsobu života. Nesnáší bezpráví, tyranii, zneužívání žen a dětí. Někdy tuhle ideu můžou následovat až fanaticky, ale NE přes mrtvoly. Jejich sídlem je Brno, ovládají i velkou část Moravy. Původ téhle frakce sahá až ke divizi Slavjanské army, která sídlila v Ketkovické základně. Na tuhle základnu v minulosti zaútočila vojska: Řádu, Rangerů a Grabiézců přeživší se rozdělili na dvě skupiny jedna pod velením generála Daniela Nekudy a druhá, která „dezertovala“ jak s radostí jim to někteří vojáci Slavjanské army připomínají.

Znaky a insignie: Svoji armádní hrdost si udržují znakem českého lva na jejich uniformách (např. nášivka, nálepka, řetízek atd.) který však nemusí být na první pohled vyditelný. Využívají převážně českých maskovacích vzorů: Vz. 95. Kdy mnoho znich nemá celý komplet (můžete mít ale stačí jen část). Na oblečení by měly být znát známky používání (Je to Post- apo.. vyhrajte si ? )

,Není to tak úplně klan, ale spíš se jedná o skupinu lidí, kteří dokážou samostatně přežít v divočině berou si jen to co potřebují a ve většině případů si to neberou silou, ale obchodem. Z nějakého neznámého důvodu se znovu shromažďují na jednom místě, nikdo neví proč. Jejich hlavním cílem je přežít, sem tam někomu pomoct, ale není to samozřejmost. většinou se starají sami o sebe, ale pokud jim je něco nabídnuto stylem obchodu budou chvíli smlouvat o ceně, ale nakonec kývnou.

Znaky a insignie: Převážná část nosí modré barety, na jejich výstroji se může objevit srp měsíce (např. srp paíru či kusu plastu). Oblékají se do přírodních barev: zelená, hnědá, šedá na jejich oblečení se nevyskytují žádné vzory (využijte např. olivu, písek atd.).

Technokraticky řízené uskupení vizionářů, kteří věří, že díky dostatečnému nashromáždění vědění, technologií a zdrojů, dokáží obnovit zašlý svět. Jsou známí pro svou kázeň, racionální uvažování a občasnou nekompromisní tvrdost. Oni sami říkají „Pokud účel světí, prostředky je třeba nalézt.“ Jejich sídlem je Liberec a přilehlé oblasti. Pokud si najdou cíl jsou nekompromisní, zabijí každého kdo jim bude bránit v dosažení jejich cílů.

Znaky a insignie: Na jejich uniformách se většinou objevuje ozubené kolo nebo jeho znak. Dále na sobě mívají i jiné znaky techniky a pokroku ( dráty, trubky, ložiska, vrtáky, svíčky, kleště, šroubovák atd.). Oblékají se většinou do civilního oblečení. Nejčastěji rifle, riflové vesty a bundy.

Původní vláda ze světa před incidentem, jejich ideologie se opírá o demokracii. Vynucují si zákony a pořádek. Tvrdí, že je nutno nastolit funkční systém podobný tomu, před pádem společnosti. Panují o nich mnohé pověry, jako například: ,,Všechny navádějí, aby se navzájem likvidovali a tím odvrátili zrak nepřátel od sebe a svých cílů.“ ,,Jsou příliš pyšní než, aby něco dělali, proto rádi využívají druhé.“ Pravda o nich je však skryta v nekonečných haldách zákonů a nařízení, které se pokouší vydávat. Možná opravdu jen chtějí svět, kde se o přežití nebude muset každý den bojovat, ale kdo ví, pod falešným úsměvem se občas skrývá temná pravda.

Znaky a insignie: Řádového vojáka poznáte především podle černé barvy jeho uniformy (stačí černé triko, černé kahoty či kraťase nebo si vyhrajte více ale držte se čistě černé). Někteří mají i černé barety. Maskovací vzory se u nich nevyskytují.

Pozůstatky rebelské armády, která bojovala proti Císaři. K jejímu dosaženému vítězství nad Císařským impériem jim pomohlo hodně spojenectví s Rangers, Českými lvi a Řádem. Teď již po válce žijí víceméně klidným životem.

Znaky a insignie: Jejich výstroj se skládá z německé výstroje ať už druhoválečné nebo nynější. Pokud touto výbavou nedisponujete jsme schopni u našeho sponzora pro vás  levně zakoupit. V případě zájmu připište ke své přihlášce svoji velikost, my vám vybavení na akci dovezeme, pro bližší informace kontaktujte hlavního organizátora.

.Uskupení národů mluvící převážně slovanskými jazyky. Byla to jedna z prvních frakcí Nového světa. Jejich hlavním sídlem byla Sibiřská pánev, ovládali však území Polska, Ukrajiny, Kazachstánu, Maďarska, Ruska, Slovenko a část České republiky. První frakce, která se dozvěděla o hrozbě, kterou představují Kolonizátoři. Na svou dobu mají velmi moderní technologii, kterou si udrželi až do dnešní doby. Kde k této technologii přišli? Právě na výše zmiňované Sibiřské pánvi ztroskotala vesmírná loď, která obsahovala právě mnoho informací o vývoji technologií. Jsou tvůrci projektu Sparťan, který byl vyvinut na obranu Země. Právě od této frakce v boji o Ketkovice, později Město duchů, vznikl klan Českých lvů. Mnoho Slavjanů považuje České lvy za dezertéry, ale po jejich pomoci v bunkru jsou s nimi ochotni jednat, případně i obchodovat. Po mohutném útoku Bukakisových věrných a shození jaderných hlavic na různá místa, která ovládali, z této kdysi slavné a mohutné armády zbylo jen pár tisíc, které jsou roztroušeny po celé Evropě a části Asie. Celkově se jedná o frakci velice uzavřenou, která nesdílí mnoho informací. Je převážně určena pro hráče, kteří si chtějí užít utajený boj a velice důmyslně si promýšlet každý krok, zkrátka a jednoduše doporučujeme zkušeným hráčům.

 

Znaky a insignie: Jejich symbolem jsou různorodé slovanské svastiky převážně pravotočivý kolovrat. Nejčastějšími barvami symbolů je modrá na bílém poli. Používají různé maskovací komplety kromě vz. 95. Ale jsou doplněny různými částmi zbrojí ( např. náholeníky, rameníky vyrobené např. z pneumatik, plechovek, kůže atd.).

Mimozemská civilizace fungující na principu feudalismu, disponující vyspělou technologií a velkým množstvím lidských i materiálních zdrojů. Vládne jim mocný prastarý vládce neznámého jména, posedlý sběrem artefaktů.


Znaky a insignie: Snaží se splynout s obyvatele Země, maskují se tedy jako členové jiných frakcí (hráč přijede ve výsorji jiné frakce a může si přivézt i výstroj několika frakcí). 

Nezávislé postavy – skupiny:

Je to uskupení zdravotníků, kteří byli z jakýchkoliv důvodů vyřazeni z ostatních frakcí nebo do žádných ani nezapadali. I přes to, že se většinou potulují v malé skupině jsou to pořád jedni z nejlepších zdravotníků, které si můžete dopřát v Novém světě.. ne že by jste měli na výběr..

(3/3) frakce je rezervovaná
Moc se o nich neví, ale žijí z podobné práce jako žoldáci. Jediný rozdíl je ten, že jejich práce je precizní a lépe odvedená. Jejich um se prostě nezapře.

 

(max 3 skupiny po 10 hráčích)

Jedná se o skupinu vojáků a zabijáků. Jsou dost dobře vyzbrojení, ale ke vší smůle se jejich zásobování odvíjí od jejich provedené práce či zabitých nešťastníků. Podstatou jejich bytí je dělání špinavé práce za jiné.

Gamalové – velmi krutá a krvelačná skupina žoldáků, která přitáhla ze Španělska.

Uruz – skupina, která má se nebojí zemřít, ale když už zemřít tak jich vzít co nejvíce sebou. Skupina přitáhla z Dánska.

Lvajové – jediné co se o nich ví, že přitáhli z Francie jejich práce je velmi precizní na žoldáky.